top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Szkoła Biznesu
Numer referencyjny: 49/2015
Adresaci: Wszystkie przedsiębiorstwa

Od początku swojego istnienia Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego prowadzi cykl niekomercyjnych szkoleń, warsztatów i seminariów dla przedsiębiorców pod nazwą "Szkoła Biznesu". Kontynuuje tym samym tradycję zapoczątkowaną prawie 10 lat temu przez Zespół Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Bydgoszczy. Ideą projektu "Szkoła Biznesu" jest umożliwienie właścicielom firm i ich pracownikom, a także osobom chcącym rozpocząć pracę na własny rachunek, dokształcenia się oraz rozwoju w dziedzinach związanych z zarządzaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej.

Tematyka szkoleń jest dostosowana przede wszystkim do potrzeb mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i dotyczy nie tylko aspektów prawnych, czy finansowo-podatkowych prowadzenia firmy, ale także kwestii skutecznego zarządzania oraz doskonalenia umiejętności „miękkich” personelu. Przekazując fachową wiedzę oraz prezentując nowinki i ciekawe idee związane z przedsiębiorczością, organizatorzy szkoleń pomagają wprowadzać innowacyjne rozwiązania do firm w regionie, zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i marketingowym, czy też procesowym.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, fachowców w swojej dziedzinie, z takich instytucji, jak Polska Fundacja Przedsiębiorczości, PwC, czy Grant Thornton. W 2014 roku w 39 spotkaniach wzięło udział blisko 1400 osób. Na stronie www.msp.bydgoszcz.pl dostępny jest spis tematów spotkań z poprzedniego roku kalendarzowego oraz plan szkoleń na najbliższe miesiące.

Warunki niezbędne do skorzystania z usług

Aby mieć możliwość wzięcia udziału w szkoleniach oferowanych w ramach "Szkoły Biznesu", należy zarejestrować się za pomocą formularza dostępnego na stronie www.msp.bydgoszcz.pl. Podmioty zarejestrowane w bazie na bieżąco otrzymują drogą mailową informacje o planowanych szkoleniach i mogą się na nie zapisywać.

Koszt wykonania usługi

Udział w szkoleniach organizowanych w ramach "Szkoły Biznesu" jest bezpłatny.

Miejsce realizacji oferty
Mennica 6, 85-112 Bydgoszcz
Nazwa instytucji
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o. o.
Kontakt
9532641081
Mennica 6, 85-112 Bydgoszcz
52 58 58 823
52 58 58 878
barr@barr.pl
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg