top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Pożyczki 1% z pomocą de minimis
Numer referencyjny: 48/2015
Adresaci: Firma mikro, mała i średnia (do 250 pracowników)

Dla kogo?

 

Firmy z branży ICT zajmujące się m.in. wytwarzaniem i wdrażaniem zaawansowanego oprogramowania, przetwarzaniem informacji, świadczeniem usług ICT w tym w technologii cloud computing, dostarczaniem produktów multimedialnych.

 

Firmy z branży urządzeń transportowych i automatyki przemysłowej zajmujące się m.in. produkcją urządzeń transportu drogowego i kolejowego wraz z produkcją części i podzespołów, produkcją automatyki przemysłowej oraz firm kooperujących z ww. producentami, jeśli wykażą istnienie współpracy z producentami wyrobów finalnych - tzw. przynależność do łańcucha technologicznego produkcji.

 

Wnioskodawca musi spełniać kryteria MŚP oraz prowadzić działalność i realizować inwestycję na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Ile?

 

Do 700 tysięcy złotych

 

Na jak długo?

 

Maksymalnie 84 miesiące. Karencja do 6 miesięcy.

 

Na co?

 

Wydatki inwestycyjne np. zakup środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, przebudowa, adaptacja lub modernizacja środków trwałych, zakup wyposażenia, budowa lub dostosowanie zakładu.

 

Jaki koszt?

 

Oprocentowanie preferencyjne 1% w skali roku, stałe (z pomocą de minimis). Brak prowizji.

 

Wzór wniosku oraz wymaganych dokumentów

 

W naszej ofercie znajdują się również pożyczki inwestycyjne dla MŚP z pozostałych branż oprocentowane od 2,76% do 4,95% w skali roku oraz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej oprocentowane 0,5% w skali roku.

 

Więcej informacji www.kpfp.org.pl

Nazwa instytucji
Kujawsko-Pomorski Funduszu Pożyczkowy Sp. z o.o.
Kontakt
ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń
56 699 54 50
pozyczki@kujawsko-pomorskie.pl
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg