top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Doradztwo Krajowej Sieci Innowacji
Numer referencyjny: 2/2015
Adresaci: Firma mikro, mała i średnia (do 250 pracowników)

W I etapie usługi przeprowadzany jest audyt innowacyjności, czyli identyfikacja możliwości rozwoju i potrzeb przedsiębiorcy w obszarze innowacji produktowych, procesowych, marketingowych i organizacyjnych.

 

W II etapie usługi oferowane jest kompleksowe doradztwo mające doprowadzić do wdrożenia w przedsiębiorstwie rozwiązań innowacyjnych stanowiących odpowiedź na potrzeby zidentyfikowane w etapie I.

 

Oferowana usługa doradcza jest usługą systemową Krajowego Systemu Usług.

 

Zakres doradztwa innowacyjnego dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Usługa proinnowacyjna jest częściowo odpłatna dla przedsiębiorcy. Wysokość tej odpłatności zależy od skali wykorzystania usługi oraz sposobu wdrożenia innowacji.

 

W praktyce oznacza to, iż przedsiębiorcy mogą otrzymać profesjonalną analizę potrzeb technologicznych i możliwości rozwoju innowacyjnego, a także pomoc w poszukiwaniu i wdrożeniu nowych technologii i rozwiązań organizacyjno-marketingowych. Firmy, które przykładowo otrzymały wsparcie na badania przemysłowe i prace rozwojowe w ramach „Programu pilotażowego w województwie kujawsko-pomorskim Voucher badawczy” dzięki wiedzy i doświadczeniu wysoko wykwalifikowanej kadry doradców Krajowej Sieci Innowacji będą tu mogły uzyskać pomoc we wdrożeniu wyników badań.

 

Nazwa instytucji
"Pracodawcy Pomorza i Kujaw" Związek Pracodawców
Kontakt
Mennica 6, 85-112 Bydgoszcz
52 5859 169
52 5859161
swiatly@pracodawcy.info.pl
Osoba kontaktowa
Lech Światły
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg