top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję
10-09-2015 Alicja Wójcik
grafika

Kompleksowe wsparcie w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych obejmujące przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz stworzenie strategii wzorniczej (rozumianej jako raport z audytu zawierający rekomendacje dalszych działań), na podstawie której poprzez wykorzystanie procesu projektowania wzorniczego wdrożona zostanie innowacja. Celem działania jest zwiększenie potencjału przedsiębiorstw w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem w firmie oraz wzrost wykorzystywania wzornictwa w działalności przedsiębiorstw, co przełoży się na wdrożenie nowych produktów i usług na rynek.

 

Jakie projekty będą dofinansowane w ramach działania - dwuetapowe wsparcie obejmujące:

  • Etap I - diagnoza firmy w formie audytu wzorniczego na podstawie którego zostanie opracowana strategia wzornicza zawierająca rekomendacje dalszych działań związanych ze stosowaniem wzornictwa w firmie,
  • Etap II - wdrożenie strategii wzorniczej opracowanej w I etapie, tj. przeprowadzenie działań z wykorzystaniem procesów projektowania, których końcowym rezultatem będzie wprowadzenie na rynek innowacji.

 

Kwota dofinansowania – Etap I – 100 tys. zł poziom dofinansowania do 85%. Etap II – 3 mln zł poziom dofinansowania do 70 %.

 

Z działania mogą skorzystać – mikro, mali i średni przedsiębiorcy.

 

Nabór wniosków I Etapu od 20 października 2015 r. - 30 grudnia 2015r., w ostatnim dniu naboru do godz. 16:00.

 

Dokumentacja do działania znajduje się pod linkiem (http://popw.parp.gov.pl)

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg