top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Jak znaleźć partnerów do współpracy w zakresie innowacyjnych przedsięwzięć?
18-11-2014 AW

 

Podmiotami, które mogą stanowić dla przedsiębiorstw partnerów w procesie wprowadzania innowacji są inne przedsiębiorstwa, ośrodki naukowe oraz instytucje otoczenia biznesu.

 

 

Partnerów do współpracy w zakresie innowacyjnych przedsięwzięć wyszukać można na kilka sposobów:

 

1. Skontaktuj się z animatorem współpracy

 

Zadaniem animatorów współpracy jest znalezienie i skontaktowanie przedsiębiorcy z odpowiednim partnerem w tworzeniu i wdrażaniu innowacji. Animator może także pomóc w nawiązaniu relacji, dzięki którym przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła i zrealizuje cele, których osiągnięcie w pojedynkę byłoby niemożliwe. Animatorzy współpracy znając Twoje plany innowacyjne oraz będąc w kontakcie z innymi przedsiębiorstwami, instytucjami otoczenia biznesu oraz jednostkami naukowymi znajdą dla Ciebie partnera do współpracy. Animatorów współpracy odnajdziesz w zakładce ”Animatorzy Współpracy” znajdującej się na stronie głównej.

 

 

2. Znajdź partnera biznesowego

 

W celu wyszukania innego przedsiębiorstwa zgłaszającego chęć podjęcia działań o charakterze innowacyjnym wybieramy na stronie głównej hiperłącze „BAZA OFERT WSPÓŁPRACY”. Otwartą bazę dla szybszego wyszukiwania interesujących nas ofert można filtrować wybierając z listy typ lub rodzaj oferowanej współpracy.

 

 

3. Wyszukaj instytucję otoczenia biznesu

 

Instytucje otoczenia biznesu z regionu kujawsko-pomorskiego odnajdziesz za pomocą bazy, która znajduje się na podstronie „INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE”. W bazie znajdziesz usługi, które instytucja posiada w stałej ofercie, krótki opis najważniejszych osiągnięć instytucji oraz dane kontaktowe. Instytucje są w bazie ustawione alfabetycznie. Możesz przefiltrować je wybierając z listy określony typ instytucji np. inkubator przedsiębiorczości, fundusz pożyczkowy lub wyszukać od razu konkretną instytucję podając jej nazwę.

 

 

4. Podejmij kontakt z ośrodkiem naukowym

 

W zakładce „NAUKA DLA BIZNESU” możesz znaleźć osoby z uczelni wyższych regionu kujawsko-pomorskiego wyznaczone do pierwszego kontaktu z przedsiębiorstwami.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg