top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Jak znaleźć instytucje i osoby pomagające wprowadzić innowacje?
18-11-2014 AW

 

Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań jest ryzykowne, trudne i całkowicie nieprzewidywalne. Chcesz wprowadzać innowacje w swojej firmie i szukasz wsparcia. Znajdź odpowiednie instytucje i osoby z naszego regionu.

 

1. Skontaktuj się z animatorem współpracy

 

Animator współpracy jest osobą inspirującą i wspierającą wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do firm. Animator współpracy pomoże określić możliwości rozwoju firmy. Po ocenie ewentualnych kierunków rozwoju i elementów, które wymagają wsparcia, animator przygotowuje możliwości dostępnego dofinansowania oraz propozycję instytucji lub firm z którymi warto nawiązać współpracę. Kontakt do animatora odnajdziesz w zakładce ”Animatorzy Współpracy” znajdującej się na stronie głównej.

 

2. Wyszukaj właściwą instytucję otoczenia biznesu

 

Instytucja otoczenia biznesu pomoże Ci w uzyskaniu informacji o najkorzystniejszych źródłach wsparcia finansowego jak i zaprezentuje swoją ofertę wsparcia działalności innowacyjnej. Instytucje otoczenia biznesu z regionu kujawsko-pomorskiego odnajdziesz za pomocą bazy, która znajduje się na podstronie „INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE”. W bazie znajdziesz usługi, które instytucja posiada w stałej ofercie, krótki opis najważniejszych osiągnięć instytucji oraz dane kontaktowe. Instytucje są w bazie ustawione alfabetycznie. Możesz przefiltrować je wybierając z listy określony typ instytucji np. inkubator przedsiębiorczości, fundusz pożyczkowy lub wyszukać od raz konkretną instytucję podając jej nazwę.

 

3. Podejmij kontakt z ośrodkiem naukowym

 

W zakładce „NAUKA DLA BIZNESU” możesz znaleźć osoby z uczelni naszego regionu wyznaczone do pierwszego kontaktu z przedsiębiorstwami.

 

4. Znajdź odpowiedniego specjalistę

 

Jeśli chcesz wyszukać specjalistę, który wykona dla Ciebie określoną usługę innowacyjną możesz zapoznać się z naszą bazą specjalistów, która znajduje się pod hiperłączem „SPECJALIŚCI”. Znajdują się w niej pracownicy instytucji otoczenia biznesu lub eksperci rekomendowani przez instytucje z regionu. Bazę specjalistów możemy szybko filtrować podając imię i nazwisko specjalisty lub wybierając z listy rozwijanej rodzaj usługi.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg