top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Jak dodać ofertę współpracy?
18-11-2014 AW

 

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz partnerów do współpracy w zakresie działalności innowacyjnej skorzystaj z BAZY OFERT WSPÓŁPRACY. Za pomocą bazy możesz rozpowszechnić informację na temat swojej oferty lub przedstawić swoje oczekiwania.Pamiętaj że, aby móc dodawać nowe treści na stronę musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem z kategorii Przedsiębiorca.1. Na stronie głównej odszukaj hiperłącze „DODAJ OFERTĘ’ i kliknij w nie.

2. W kwestionariuszu dodawania oferty wypełnij wszystkie pola.

 

Najważniejsze co musisz wiedzieć to:

  • W polu „Tytuł oferty” wpisz możliwie krótki i jasny opis oferty.
  • W polu „Skrót oferty” streść  ofertę: co przedsiębiorstwo oferuje/czego poszukuje, jaką branżę reprezentuje, jakiego partnera szuka (max. 255 znaków). Pamiętaj aby opis był zwięzły i atrakcyjny dla użytkowników. Tym opisem musisz zachęcić potencjalnych partnerów do zapoznania się z Twoją ofertą.
  • Pole „Pełny opis oferty” uzupełnij możliwie najpełniejszymi informacjami: zalety oferty, co wyróżnia ofertę na tle innych, jakie korzyści wynikną po skorzystaniu z oferty. Zachęcamy jednak do zwięzłego definiowania wszelkich opisów.
  • Uzupełnij pole „Opis wymagań wobec Partnera” informacjami: potencjał przedsiębiorstwa, profil działalności, ilość zatrudnionych, doświadczenie, oczekiwany wkład.
  • Z listy rozwijanej wybierz „Rodzaj oferowanej współpracy”.
  • Z listy rozwijanej wybierz „Typ oferowanej współpracy” – do wyboru oferta lub zapotrzebowanie.
  • Pola „Data publikacji oferty” oraz „Data wygaśnięcia oferty” wypełnij zgodnie z terminem w jakim oferta będzie aktualna i będziesz chciał ją ogłaszać na naszym portalu.


3. Po uzupełnieniu wszystkich pól formularza kliknij „Zapisz”. Twoja oferta została dodana o czym zostaniesz poinformowany specjalnym komunikatem.Baza może być przeszukiwana za pomocą wyszukiwarki według zdefiniowanych kryteriów (branża, rodzaj współpracy) przez innych przedsiębiorców, przedstawicieli ośrodków naukowych czy instytucji otoczenia biznesu zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg