top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Jak dodać usługę do bazy usług pro-innowacyjnych?
18-11-2014 AW

 

Jeżeli jesteś przedstawicielem Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB), która posiada w swojej ofercie usługi proinnowacyjne, możesz je promować korzystając z BAZY USŁUG PRO-INNOWACYJNYCHDzięki temu przedsiębiorca ma możliwość dotarcia w szybki sposób do informacji o usłudze, której poszukuje.

 

Pamiętaj że, aby móc dodawać nowe treści na stronę musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem z kategorii Instytucja Otoczenia Biznesu.

 

1. Na stronie głównej odszukaj hiperłącze „DODAJ OFERTĘ’ i kliknij w nie.

2. W kwestionariuszu dodawania oferty wypełnij wszystkie pola.

 

Najważniejsze co musisz wiedzieć to:

  • W polu „Tytuł oferty” wpisz możliwie krótki i jasny opis oferowanej usługi.
  • Z listy rozwijanej wybierz adresatów.
  • W polu ”Skrót oferty” podaj w kilku zdaniach zdefiniuj usługę (max. 255 znaków). Pamiętaj, aby opis był zwięzły i atrakcyjny dla odbiorców usługi (np. przedsiębiorców). Opis musi być zrozumiały i zachęcający potencjalnego usługobiorcę do zapoznania się z Twoją ofertą.
  • Pole „Pełny opis oferty” uzupełnij możliwie najpełniejszymi informacjami. Zachęcamy jednak do zwięzłego definiowania wszelkich opisów.
  • Z listy rozwijanej wybierz „Okres realizacji” – do wyboru 6 lub 12 miesięcy.
  • Pola „Data publikacji oferty” oraz Data wygaśnięcia oferty” wypełnij zgodnie z planowanym terminem w którym usługa będzie świadczona przez IOB i ogłaszana na naszym portalu.

 

3. Po uzupełnieniu wszystkich pól formularza kliknij „Zapisz”. Twoja oferta została dodana o czym zostaniesz poinformowany specjalnym komunikatem.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg