top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Bio-clean P.P.U.
Ilość pracowników: Brak danych
Przedmiot działalności przedsiębiorstwa

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu, czyszczeniu oraz dezynfekcji po osobach zmarłych oraz pożarach. Usługę sprzątania po pożarach wykonujemy w całkowicie kompleksowy sposób, od czyszczenia wszystkich powierzchni, ruchomości specjalistycznymi metodami, po ostateczne pozbycie się zapachu dzięki ozonowaniu. Jesteśmy w stanie wyczyścić wszystko, nawet książki i sprzęty elektroniczne. Sprzątanie po osobach zmarłych również jest kompleksowe i jest uzależnione od rodzaju śmierci lub zdarzenia. Sprzątamy po zabójstwach, samobójstwach, wypadkach losowych w pracy, oraz rozkładach. Mieliśmy doczynienia z każdym rodzajem śmierci. Usuwamy płyny ustrojowe, tkanki, wymiociny kał itp. wszystkie odpady biologiczne są utylizowane. Zabieg ozonowania jest standardowo stosowany.

 

Wdrożone innowacje

Do naszej pracy zawsze korzystamy specjalistycznych środków chemicznych, urządzeń oraz metod. Najbardziej innowacyjną usługą jest zabieg ozonowania. Ozonowanie jest procesem, który stosujemy podczas sprzątania po zgonach i pożarach. Zabieg ma na celu kompleksową dezynfekcje otoczenia i przedmiotów, pozbycie się nieprzyjemnych zapachów do 100%. Pomieszczenie po ozonowaniu jest idealnie oczyszczone z groźnych wirusów, bakterii, grzybów, alergenów, roztoczy itp oraz zapachu. Ozonowanie jest procesem końcowym.

 

 

Kolejną unikalną metodą jest dekontaminacja wszystkich powierzchni, które zostały poddane procesowi oczyszczania z osadów sadzy. Dekontaminacja jest to ostateczne usunięcie skażenia w postaci sadzy oraz chemii, która została użyta to w procesie czyszczenia. Procesy te muszą zostać zastosowane tak , aby zagwarantować bezpieczeństwo w dalszym użytkowaniu pomieszczeń czy przedmiotów.

 

Dane kontaktowe
Nazwa:Bio-clean P.P.U.
NIP:8792565525
Adres:Grodzka 44, 87-800 Włocławek
Telefon:+48 782 361 084
Osoba kontaktowa
Mateusz Węgorowski
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg