top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
Agencja Reklamowa i Public Relations Best Point Marlena Wróblewska
Ilość pracowników: Brak danych
Branża / sektor: Reklama
Przedmiot działalności przedsiębiorstwa

Agencja Reklamowa i PR Best Point działa od stycznia 2014 roku, czyli niespełna rok. Krótki czas jej funkcjonowania na rynku, zanotował dynamiczny rozwój na terenie miasta i regionu oraz stabilną i rozpoznawalną markę. Skonstruowana strategia działania Agencji zakłada działalność prospołeczną, skoncentrowaną na aktywizacji mieszkańców miasta i regionu oraz na współpracy z miastem i regionem przy realizacji wspólnie założonych celów. Awangardowe projekty, pomoc ludziom w rozwoju ich talentów i realizacji ich marzeń, pomysłowość i kreatywność – to wszystko sprawia, że innowacyjne staje się samo podejście do realizacji własnych założeń biznesowych, które nie skupiają się na konsumpcyjnym nastawieniu. Praca Agencji i jej projekty działają z korzyścią dla wielu grup docelowych, zarówno tych bezpośrednich, jak i pośrednich. Wśród nich wymienić można: uczestników projektów, firmy oraz instytucje lokalne i regionalne, media, mieszkańców miasta i regionu itp. Realizując własne założenia, promujemy miasto i region jako miejsce ciekawe i pełne kulturalnych rozwiązań w zabawie, jako rejon aktywny i gotów do wspólnego działania, jako miejsce ciekawych spotkań i realizacji jeszcze ciekawszych inicjatyw. Promowanie ambitnej kultury muzycznej wśród młodzieży i kultury samej w sobie to nie lada wyzwanie w dobie dzisiejszego konsumpcyjnego nastawienia i świata gier komputerowych. Dzięki naszej działalności i projektowi „Gwiazdozbiory Kropy” wielu ludzi przekonało się, że kultura muzyczna w ambitnym wydaniu może być bardzo ciekawa, zabawna i atrakcyjna.

Wdrożone innowacje

Konkurs realizowany pod nazwą "Gwiazdozbiory Kropy" jest jednym z awangardowych i oryginalnych pomysłów zrealizowanych przez Agencję Reklamową i PR Best Point z Inowrocławia. Projekt stanowi część szerokiego wachlarza oferty kulturalno – rozrywkowej miasta i regionu. "Gwiazdozbiory Kropy" swoją unikalność w skali miasta i regionu wyrażają w samej, sprytnie przemyślanej i wdrożonej formule. Podczas konkursu, uczestnicy korzystając z własnej wyobraźni i siły - malują się, przebierają i wykonują wybrane przez siebie utwory bez pomocy specjalistów. Często są to ludzie bardzo utalentowani, którzy z różnych względów nie mogli rozwinąć swojego talentu. Pomysłowość, oryginalność oraz unikalność usługi to przede wszystkim brak kosztów z nią związanych oraz promocja miasta, firm lokalnych i regionalnych, które chętnie włączają się w projekt jako partnerzy przedsięwzięcia. Przy pomocy własnej siły i wyobraźni, a nie maszyn - tworzymy kulturę muzyczną młodzieży oraz nawiązujemy efektywne i owocne relacje z mediami oraz firmami partnerskimi. Dokładamy wszelkich starań do rozwoju kultury i muzyki w naszym mieście i regionie, aby kultywować kulturalną i kreatywną zabawę wśród młodzieży oraz dawać szansę utalentowanym ludziom do tego, aby mogli rozwinąć skrzydła własnych pasji i uzdolnień.

Najważniejsze osiągnięcia

Wielokrotnie funkcjonalność projektu i całej firmy wiąże się z prowadzeniem planu strategicznego, czyli inaczej mówiąc – strategii działania. Często firmy zapominają o tej strategii, działając spontanicznie i bez uprzedniego przemyślenia, co powoduje klęskę przedsięwzięcia i nieprzewidziane wcześniej wysokie koszty. W celu usprawnienia funkcjonowania projektu, a co za tym idzie – samej firmy, Agencja Best Point wprowadziła wiele kluczowych narzędzi, sprzętów i elementów organizacyjnych dzięki, którym projekty realizowane z jej ramienia kończą się sukcesem. Postawą działania jest strategia marketingowa i promocyjna, która pomaga w systematyzacji celów działania, uporządkowaniu obszaru działania oraz doborze grup docelowych. Strategia promocyjna przewiduje realizację kolejnych kroków związanych z promocją samego projektu. Warto tutaj dodać, iż realizowane przez nas kampanie reklamowe czy wizerunkowe obligatoryjnie posiadają własną strategię działania. Wśród kolejnych usprawnień warto wymienić: projektor multimedialny, którego można zmieścić w jednej dłoni oraz nowoczesny sprzęt muzyczny i oświetleniowy należący do Agencji. Z kolei zaangażowanie lokalnych i regionalnych mediów, które posiadają specjalistyczny sprzęt audiowizualny - podnosi jakość i atrakcyjność całego projektu. Całość przygotowań usprawniają takie elementy marketingowe, jak: komunikacja B2B oraz B2C, reklama outdoor, wykorzystanie narzędzi internetowych wśród, których króluje między innymi jeden z najpopularniejszych portali społecznościach tj. Facebook. Niewątpliwie stabilne i zbudowane lokalnie oraz regionalnie relacje z mediami i firmami partnerskimi, wpływają pozytywnie na jakość realizowanych przedsięwzięć.

Dane kontaktowe
Nazwa:Agencja Reklamowa i Public Relations Best Point Marlena Wróblewska
NIP:5562708468
Adres:Gen. Fr. Kleeberga 10/43, 88-100 Inowrocław
Telefon:+ 48 794 791 045
Faks:+ 48 794 791 045
Osoba kontaktowa
Marlena Wróblewska
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg