top_baner.png
 
nie pamiętam hasła
ObrazDoFilmu2-withPlayButton.jpg
Konferencja Challenges of Project Management Psychology, Team, Agile 2018
16-02-2018 Alicja Wójcik
grafika

Konferencja Challenges of Project Management: Psychology, Team, Agile zbliża się wielkimi krokami.  Bogaty program i nietuzinkowi prelegenci gwarantują niesamowitą okazję do poznania wskazówek, technik  i narzędzi niezbędnych do sprawnego poruszania się w obrębie zarządzania projektami.

 

Prelegenci Konferencji Challenges of Project Management: Psychology, Team, Agile to zaproszeni przez PMI przedstawiciele świata biznesu, firm i naukowcy, którzy opowiedzą  o swoich doświadczeniach, odniesionych sukcesach i zainspirują uczestników do ciągłego rozwoju i dążenia do wyższych celów.

 

Zapraszamy do uczestnictwa w międzynarodowej konferencji Challenges of Project Management: Psychology, Team, Agile, która odbędzie się 5-6 marca 2018 roku w Toruniu.

 

Organizatorem wydarzenia jest Kujawsko-Pomorski Oddział Project Management Institute Poland Chapter (pmi.org.pl), organizacja zrzeszająca sympatyków nowoczesnego zarządzania projektami. Na tle dotychczasowych konferencji poświęconych zarządzaniu projektami ta wyróżnia się podejmowaną tematyką. Dostrzegamy współczesne wyzwania w zarządzaniu projektami dotyczące trzech przenikających się obszarów: metodyk zwinnych (agile), zespołu (team) oraz psychologii (psychology). W naszym programie znajdą się wykłady, warsztaty, panel dyskusyjny, „open space”. Nie zabraknie też networkingu oraz niespodzianek. Swoim doświadczeniem podzielą się eksperci o renomie międzynarodowej, tacy jak: Jenni Jepsen, Paulius Morkvėnas, Paul Hodgkins, Grzgorz Turniak, czy też rodzin Łopacińskich.

 

Konferencja Challenges of Project Management: Psychology, Team, Agile to również fantastyczne warsztaty o rozwijaniu umiejętności Inteligencji Emocjonalnej, Opowieści o skalowaniu SCRUm, czy też nauki samoorganizacji poprzez grę RAVEN13.

 

Więcej informacji na: pta.pmi.org.pl

 

Oferty specjalne uczestnictwa:

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ
baza_uslug.jpg
baza_ofert.jpg
baza_przeds.jpg
newsletter.jpg
dodaj_oferte.jpg
dodaj_firme.jpg